previous arrow
next arrow
Slider


Działający od 12 lat sklep Margostal – Rewolińscy oferuje szeroki asortyment części do ciągników i maszyn rolniczych, a także:

  – elementy złączne,
  – elektronarzędzia,
  – lakiery, rozpuszczalniki,
  – środki ochrony roślin,
  – oleje i smary,
  – elektrykę domową,
  – okucia meblowe,
  – akumulatory,
  – akcesoria spawalnicze, spawarki,
  – sprężarki,
  – akcesoria do przydomowego warsztatu,


Doświadczenie i kontakty w branży wpływają nie tylko na asortyment sklepu, ale i na jego ceny. W trosce o klienta zapewniamy dostęp do oryginalnych części zamiennych w przystępnych cenach. Wszystkie części zamienne dostępne w naszym sklepie są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producenta. Najwyższą jakość oferowanych produktów łączymy z najwyższą jakością obsługi. Od momentu zamówienia aż po dostarczenie produktu jesteśmy w ciągłym kontakcie z klientem. Nasi wykwalifikowani pracownicy służą fachowym doradztwem w zakresie nie tylko wybranej części zamiennej, ale też całego podzespołu ciągnika czy maszyny rolniczej. Tworzenie dużych zapasów magazynowych stanowi gwarancję pełnej dostępności wystawionego przez nas towaru.
Każdą część zamienną, której nie mamy w magazynie, a której klient szuka, jesteśmy w stanie zamówić u producenta i sprowadzić w maksymalnie krótkim czasie. Wraz z naszym partnerem, DHL-Express, spełniamy najwyższe standardy w zakresie dostawy części zamiennych do klienta. Koszt dostawy uzależniony jest od wymiarów przesyłki. Oferta naszego sklepu skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i sklepów, warsztatów, zakładów naprawczych, itp. W przypadku dużych zamówień lub zamówień z wyprzedzeniem, udzielamy korzystnych rabatów. Premiujemy także naszych stałych klientów.